Yhteystiedot

Yhteystiedot

Tiivistämö
Sörnäisten rantatie 22

Tiivistämö sijaitsee keskellä Suvilahden kulttuuri- ja tapahtuma-aluetta. Sisääntulo alueelle osoitteista Sörnäisten rantatie 22 ja Kaasutehtaankatu 1.

Saapuminen

Medialle

Tiivistämö on

Pekka Mönttinen

toiminnanjohtaja
pekka.monttinen@hel.fi
050 559 1799

Janne Friman

tuottaja
janne.friman@hel.fi
050 559 1798

Juha Oinonen

tuottaja
juha.oinonen@hel.fi
041 5121797

Tiina Toivonen

tuottaja
tiina.toivonen@hel.fi
041 512 1706

Riina Leskinen

rekrytointi
riina.leskinen@hel.fi
0401837212

Pekka Parkkinen

tila- ja huoltovastaava
pekka.parkkinen@hel.fi
041 512 1716

Jarkko Tuominen

valomestari
jarkko.s.tuominen@hel.fi
041 512 1715

Teemu Puputti

äänimestari
teemu.puputti@hel.fi
041 512 1796

Jarno Marjamäki

mediatuottaja
jarno.marjamaki@hel.fi
040 637 4838

Mari Kauppinen

Tuottaja. *Toistaiseksi toisissa tehtävissä.
mari.j.kauppinen@hel.fi
040 5937962

Ilona Anttila

tuottaja, tapahtumayksikkö
ilona.anttila@hel.fi
040 1944533

Jenni Matikainen

tuottaja, tapahtumayksikkö

jenni.matikainen@hel.fi

0403347443

Reijo Jumppanen

mediatuottaja, tapahtumayksikkö

reijo.jumppanen@hel.fi

041 5121793
Rozza Dragoz

mediatuottaja, tapahtumayksikkö

rozza.dragoz@hel.fi

040 6815947
esteeton

Esteettömyys

Tiivistämössä on esteetön pääsy lähes kaikkiin tiloihin alakerran tiloja lukuun ottamatta. Yläkerrassa sijaitsee inva-WC ja pääovella on tukeva ramppi.

sateenvarjo

Löytötavarat

Löytötavaroita voi tiedustella Tiivistämöstä.

Löytötavaroita säilytetään Tiivistämössä kaksi viikkoa, tämän jälkeen löytötavarat toimitetaan Suomen löytötavarapisteeseen Kampin kauppakeskukseen.

talo

Tilojen varaus

Tiivistämön tilojen varaukset ja tarkemmat tiedot löydät Varaa tila-sivulta.

Miten onnistuimme?

Tervetuloa antamaan palautetta ja tekemään kehitysehdotuksia.

Anna palautetta